
Een heel weekend kustfotografie
Geef je fotografie een boost in de 2-daagse workshop Zeeuwse kust.
De Zeeuwse kust is prachtig en afwisselend. In november zijn de dagen kort en kun je op één dag gemakkelijk zowel de zonsopkomst als zonsondergang fotograferen. Het weer is iets uitdagender dan in de zomer en dat levert vaak mooie en soms spectaculaire foto’s op.
Geef je natuurfotografie in 1 keer een flinke boost. In 2 dagen verbeter je je technische vaardigheden, maak je sterkere composities en ontdek je hoe je sfeer in je kustfoto’s brengt. Je bent intensief met natuurfotografie bezig. En ontdekt allerlei technieken waarmee je creatieve en sfeervolle foto’s maakt.
Over het weekend – techniek, compositie en lange sluitertijden
- 1-Op-1 begeleiding tijdens de 2-daagse workshop
- Verdieping brengen in je fotografie door te werken met wat de natuur je geeft
- Praktisch toepassen van de techniek. Denk hierbij aan belichting, gebruik van het histogram, scherpstellen en scherptediepte
- De foto leren zien. Het vertalen van het landschap naar een foto met diepte en sfeer
- Compositietechnieken toepassen en je eigen positie in het landschap optimaliseren
- Ontdek alle geheimen van het fotograferen met filters en lange sluitertijden
- Je krijgt ter plaatse én achteraf feedback op je foto’s
De workshop op beide dagen duurt van 10:30 uur tot 17:30 uur.
De Zeeuwse kust: veel afwisseling
De Zeeuwse kust is zeer afwisselend en daar maken we gebruik van. Zo heb je voldoende afwisseling én meer dan genoeg tijd om een locatie ook echt te leren kennen. In de 2-daagse workshop Zeeuwse kust maak je kennis met de diversiteit die de kust te bieden heeft: weidse stranden, palenrijen, steigers, een vuurtoren, windmolens en de Deltawerken.
Op zaterdagavond fotograferen we de zonsondergang.
Kleine groep, Veel persoonlijke begeleiding tijdens de workshop
De groep bestaat uit maximaal 10 personen. Er zijn dus maximaal 5 deelnemers per fotograaf. Je krijgt 1-op-1 begeleiding op jouw niveau van 2 ervaren, fulltime professionele fotografen. Yvonne en Frank hebben samen al ruim 20 jaar ervaring in het geven van workshops en trainingen in natuurfotografie.
Verwacht tijdens de 2-daagse workshop Zeeuwse kust veel tips en adviezen, waardoor jij meer inzichten in en ervaring krijgt met landschapsfotografie. Natuurlijk is er ruimte om vragen te stellen. En als je wilt, gaan we samen op zoek naar de foto die jij graag wilt maken.















Meld je nu aan en je krijgt tijdens de 2-daagse workshop Zeeuwse kust:
✅ Tijdens het weekend 1-op-1 begeleiding door 2 professionele fotografen
✅ Veel praktische tips en adviezen tijdens het fotograferen
✅ E-book ‘Groei in natuurfotografie’ ter waarde van 14,97 euro met meer dan 80 pagina’s
✅ Handige digitale gidsen over kustfotografie ter waarde van 20 euro
✅ Lenen van een complete filter kit van NiSi
✅ Op beide dagen krijg je een lunchpakket van ons
✅ Na de workshop praktische en uitgebreide feedback op 4 foto’s ter waarde van 45 euro
✅ Een supergaaf weekend (onbetaalbaar)
Locatie van de workshop
Tijdens dit weekend bezoek je verschillende locaties. Daarbij beperken we het rijden tussen de locaties tot een minimum. Je fotografeert de Zeelandbrug en op de stranden bij Westkapelle, Zoutelande en Neeltje Jans. Tussen de locaties reis je met eigen vervoer.
Inclusief
– 2 dagen workshop van 10:30 uur tot 17:30 uur
– Lenen van NiSi filters
– 2 Keer een lunchpakket
– E-book ‘Groei in natuurfotografie’
– Hulpgidsen ‘Kustfotografie’ en ‘Fotograferen met filters’
– 1-Op-1 begeleiding tijdens de workshops
– Uitgebreide beoordeling na de workshop van 4 foto’s
Exclusief
– Vervoer naar Zeeland en ter plaatse tussen de locaties. Je hebt een eigen auto nodig.
– De 2-daagse workshop is exclusief overnachting en diner. Omdat het geen pakketreis betreft, is dekking door het garantiefonds niet van toepassing.
Waar kan ik overnachten
Als je niet in de buurt woont, kan het handig zijn dat je in de buurt van de kust overnacht. Nadat je hebt geboekt ontvang je hier meer informatie over. We adviseren je dan enkele locaties zodat je het rijden tot een minimum kunt beperken. De 2-daagse workshop Zeeuwse kust wordt standaard zonder overnachting aangeboden.
Ervaringsniveau
Van beginnende tot gevorderde fotograaf, je bent van harte welkom! Door de kleine groep van maximaal 10 deelnemers en 2 professionele fotografen is er meer dan genoeg ruimte om jou op jouw niveau te begeleiden.
Minimale ervaring om deel te nemen: Je bent in het bezit van een (digitale) spiegelreflex- of systeemcamera. Je hebt enige ervaring met fotografie opgedaan. Je hoeft nog niet veel praktijkervaring te hebben. Begrippen zoals sluitertijd, diafragma en ISO-waarde zijn je bekend en je kunt deze variabelen op je camera instellen.
Het werken met lange sluitertijden voegt een nieuwe dimensie aan de kust toe. Als je bijvoorbeeld een polarisatiefilter of grijsfilters hebt, neem die dan mee. Heb je al ervaring in het fotograferen met lange sluitertijden, dan is dit weekend uitermate geschikt om je creativiteit te ontwikkelen. Maar je kunt er ook voor kiezen om in deze 2-daagse workshop het fotograferen met filters onder de knie te krijgen.
Er zijn 6 sets met filters van NiSi beschikbaar om te lenen. Gezien de aard van de workshop neem je bij voorkeur je eigen filters mee. Als je die nog moet kopen, kunnen wij je vooraf adviseren. Vergeet in ieder geval niet je statief mee te nemen.
Wat neem ik zelf mee
– Camera
– Voldoende geheugenkaartjes
– Accu’s
– Objectieven, van groothoek tot en met tele objectief zijn geschikt
– Filters (ND/grijs filter, grijs verloopfilter, polarisatiefilter). Als je ze niet hebt kun je ze gratis lenen tijdens het weekend
– Een stevig statief
– Warme kleding
– Waterdichte schoenen of laarzen
– Tas of hoes voor om de camera
Nice to have:
– Afstandsbediening
Ik wil filters en een statief kopen
Filters
Goed, kies voor kwaliteit. Je hebt geïnvesteerd in je camera en objectieven en die verdienen goede filters. Anders verlies je te veel kwaliteit. Je zult onder andere scherpte verliezen en last hebben van nare kleurzweem. Wij werken met NiSi. Als ambassadeur en dealer kunnen wij dit merk van harte aanbevelen. Meer informatie over wat je nodig hebt lees je in dit artikel.
Statief
Een stabiel statief is erg handig voor als je met lange sluitertijden fotografeert. Wij fotograferen met de statieven van Leofoto. Voor meer informatie kun je dit artikel eens doornemen.
Als je al weet wat je wilt bestellen, kun je rechtstreeks naar de webshop. Heb je nog vragen? Neem dan gerust contact met ons op.
Schrijf je nu in voor de 2-daagse workshop Zeeuwse kust